Hladilna vitrina MW-78
Hladilna vitrina MW-78 v črni - inox barvi. Opremljena je z avtomatskim odtajevanjem in zračnim hlajenjem. Digitalni zaslon. Digitalni nadzor temperature. Dvojno steklo. Tri mrežaste po višini nastavljive police.
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 180 W |
| Hladilno sredstvo | R134a |
| Hlajenje | Zračno |
| Odtajevanje | Avtomatsko |
| Temperaturno območje | 0 / + 12°C |
| Teža | 45 kg |
| Vključena oprema | 3 police |
| Kapaciteta | 78 l |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 430 x 390 x 986 mm |

