Zamrzovalna omara CN 613
Zamrzovalna omara CN 613 je narejena iz inoxa. Debelina izolacije je 60 mm. Ima šest fiksnih polic. Odstranljiva tesnila. Digitalni termostat. Alarm za javljanje odprtih vrat ali previsoke temperature. Vrata se lahko nastavi po želji – levo ali desno odpiranje. Vrata se zapirajo sama in s tem se prepreči odvečno uhajanje hladnega zraka. Standardno zaklepanje. Spredaj nastavljive nogice, zadaj koleščka.
Vključno z 12 košarami.
Ustvarjena je za popolno ohranitev vseh živil, zato je primerna za profesionalne kuhinje v hotelih, restavracijah, vrtcih, šolah, pekarnah, slaščičarnah, domovih za starejše občane, bolnišnicah, turističnih kmetijah…
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 215 W |
| Hladilno sredstvo | R134a |
| Izolacija | 65 mm |
| Odpiranje vrat | Levo ali desno |
| Odtajevanje | Ročno |
| Temperaturno območje | -23 / -18°C |
| Teža | 94 kg |
| Vključena oprema | 6 polic, 12 košar, ključavnica |
| Kapaciteta | 600 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 775 x 705 x 1900 mm |





