Hladilni pult QRG 2100
Hladilni pult QRG 2100 je v celoti narejen iz inoxa. Primeren je za GN 1/1 posode. Opremljen je z zračnim hlajenjem, avtomatskim odtajevanjem in digitalnim termostatom. Debelina izolacije je 55 mm. Odstranljiva tesnila vrat. Dvoja steklena vrata. LED osvetlitev. Vrata se zapirajo sama in s tem se prepreči odvečno uhajanje hladnega zraka. Nastavljive nogice. Opcija koleščkov z zavoro.
Primeren je za profesionalne kuhinje v hotelih, restavracijah, vrtcih, šolah, pekarnah, slaščičarnah, domovih za starejše občane, bolnišnicah…
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 332 W |
| Hladilno sredstvo | R290 |
| Hlajenje | Zračno |
| Izolacija | 60 mm |
| Odtajevanje | Avtomatsko |
| Temperaturno območje | +3 /+10°C |
| Kapaciteta | 260 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Klasifikacija | Linija 700 - Standard |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1350 x 725 x 850 mm |


