Električna friteza EF-10 T
Električna friteza EF-10 T je odličen kuhinjski pomočnik, ki zavzame zelo malo prostora. Hlajena cona. Temperaturno območje od 50°C do 190°C. Dve kontrolni lučki – ena prikazuje delovanje friteze, druga pa fazo segrevanja. Kapaciteta košare je 11 litrov.
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 8,1 kW |
| Temperaturno območje | +50 / +190°C |
| Teža | 13 kg |
| Kapaciteta | 11 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Dimenzije košare (ŠxGxV) | 300 x 240 x 120 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 360 x 420 x 370 mm |


