Električna friteza EF-1010 T
Električna friteza EF-1010 T je odličen kuhinjski pomočnik, ki zavzame zelo malo prostora. Hlajena cona. Temperaturno območje od 50°C do 190°C. Dvakrat po dve kontrolni lučki – ena prikazuje delovanje friteze, druga pa fazo segrevanja. Kapaciteta košar je 2 x 11 litrov.
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 16,2 kW |
| Temperaturno območje | +50 / +190°C |
| Teža | 26 kg |
| Kapaciteta | 2 x 11 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Dimenzije košare (ŠxGxV) | 2 x (300 x 240 x 120 mm) |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 720 x 420 x 370 mm |


