Električna friteza EF-30
Električna friteza EF-30 je odličen kuhinjski pomočnik, ki zavzame zelo malo prostora. Ima hlajeno cono in izpustno pipco. Temperaturno območje od 50°C do 190°C. Dve kontrolni lučki – ena prikazuje delovanje friteze, druga pa fazo segrevanja. Kapaciteta košar je 16 litrov.
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 9 kW |
| Temperaturno območje | +50 / +190°C |
| Teža | 14,5 kg |
| Kapaciteta | 16 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Dimenzije košare (ŠxGxV) | 455 x 245 x 80 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 540 x 450 x 370 mm |


