Električna friteza EF-07 E
Električna friteza EF-07 E je odličen kuhinjski pomočnik, ki zavzame zelo malo prostora. Temperaturno območje od 50 do 190°C. Dve kontrolni lučki – ena prikazuje delovanje friteze, druga pa fazo segrevanja. Kapaciteta košare je 8 litrov.
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 3 kW |
| Temperaturno območje | +50 / +190°C |
| Teža | 8 kg |
| Kapaciteta | 8 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Dimenzije košare (ŠxGxV) | 210 x 235 x 100 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 270 x 420 x 300 mm |


