Zamrzovalna omara TNG 390
Zamrzovalna omara TNG 390 je narejena iz kakovostnega ABS materiala. Debelina izolacije je 50 mm. Ima 6 fiksnih polic. Odstranljiva tesnila. Digitalni termostat. LED osvetlitev. Nizka poraba energije. Nizka stopnja hrupa. Trojno varnostno ogrevano kaljeno steklo.Standardno zaklepanje. Spredaj nastavljive nogice, zadaj koleščka.
Ustvarjena je za popolno ohranitev vseh živil, zato je primeren za profesionalne kuhinje v hotelih, restavracijah, vrtcih, šolah, pekarnah, slaščičarnah, domovih za starejše občane, bolnišnicah, turističnih kmetijah…
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 635 W |
| Hladilno sredstvo | R290 |
| Izolacija | 50 mm |
| Odtajevanje | Ročno |
| Temperaturno območje | -20 / -15°C |
| Teža | 92,5 |
| Vključena oprema | 6 polic, ključavnica, LED osvetlitev |
| Kapaciteta | 300 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 600 x 630 x 1870 mm |


